BG EN

Жена е с опасност за живота след бой с бастун в Димитровград

Крими

Жена е с опасност за живота след бой с бастун в Димитровград

16728
на 12.05.2025
Жена е с опасност за живота след бой с бастун в Димитровград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

С опасност за живота е жена след бой с бастун в Димитровград.

препоръчано

На 9 май на спешния телефон е подаден сигнал за бита жена в кв.“Черноконево“. Изпратеният на място полицейски екип е изяснил, че след скарване 78-годишен мъж е нанесъл удари с дървения си бастун по бившата си съпруга на 76 г., живееща на същия адрес.

Жената е настанена в МБАЛ Хасково за лечение, а мъжът е задържан до 24 часа по образуваното досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 18
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК