ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заместник-директорът на Професионалната гимназия по туризъм в Пловдив е с положителен тест за COVID-19. Това съобщиха от Областния щаб.
препоръчано
Последният му работен ден е бил на 17 септември. Родителите са информирани
ПИК вече информира, че В ОУ "Христо Смирненски", с. Скутаре, община Марица има учител с положителен тест. Учителят е класен на 1а клас. Последно е бил на работа на 25.09.2020 г. Класът преминава в обучение в електронна среда. В момента се информират родителите. РЗИ ще даде необходимите указания
свързани новини
COVID-19 удари учителка на първолаци в Пловдивско
12332
на 30.09.2020
COVID-19 взе две нови жертви в Пловдивско, още един учител пипна заразата
13310
на 29.09.2020
Ваксината срещу варицела - безплатна и задължителна от юли
6692
преди 6 часа
Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
7319
преди 6 часа
Професор от болница "Александровска" обяви гладна стачка
49147
преди 17 часа


