BG EN

Затвориха избирателна секция в Пловдив след сигнал за проблем

Политика

Затвориха избирателна секция в Пловдив след сигнал за проблем

4431
на 25.05.2014
Затвориха избирателна секция в Пловдив след сигнал за проблем
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В 9,47 затвориха секция 97 в ОУ "Гео Милев", след като "Марица" сигнализира за проблем, съобщи пловдивската медия.

препоръчано

Читател се оплака, че ул. "Д-р Константин Стоилов" от номера 52 А, 52Б, 54, хората няма къде да гласуват, защото улицата липсва в списъците и СИК-овете подмятат жителите й от секция в секция.  Човекът, който сигнализира каза, че всяка година гласува в това улилище.

"Сега искам пак да упражня това мое право, но се оказва, че не мога. Примем го като умишлено възпрепятсване", каза човекът.

Около 9 часа тук гласувала съпругата му, но понеже председателката на комисията липсвала в стаята - пуснали жената да гласува. От СИК-а натарали нашия да отиде в районната администрация, за да му дадат документ, но не обяснили какъв и човекът е силно объркан.

Преди малко председателката каза, че ще говори с РИК и покани всички да напуснат СИК-а.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 66
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК