ГОРЕЩО
КОПАЯТ ДЪНОТО! Цяла партийна организация на БСП напуска "Позитано" на Зарков (ДОКУМЕНТ)
ПУКНАТИНАТА СТАНА ПРОПАСТ: Мирчев смачкан в bTV след удара на Василев - Манол Пейков като Хубавата Елена ли взриви коалицията?
Петър Витанов РАЗКРИ предлагал ли се е Асен Василев за финансов министър. Ето кои ще са първите стъпки на новия кабинет
Огнено дерби в Лондон
ПРОЛЕТНИ КАПРИЗИ! Дъжд ще вали в цялата страна, в планините ще падне сняг - температурите ще варират от минус 4 до плюс 15 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шофьор е осъден в Русе на три години затвор и четири години лишаване от право да управлява превозно средство заради смъртта на пешеходец.
препоръчано
Това съобщиха от Съдебната палата в крайдунавския град.
Пред Окръжния съд Н.Б. се е признал за виновен, като делото се е гледало по реда на съкратеното производство. Случаят е от 14 декември миналата година. Мъжът шофирал в село Пиргово автомобил, когато нарушил правилата за движение и по непредпазливост блъснал и причинил смъртта на пешеходец.
свързани новини
10 месеца затвор за шофьор, управлявал автомобил след употреба на наркотици
4810
на 16.03.2021
Затвор за шофьор, убил човек и ранил трима в катастрофа
8728
на 10.11.2020
Присъдата може да се обжалва в 15-дневен срок пред Великотърновския апелативен съд.
Две години затвор за бандит, отвлякъл жена в Кресна
11436
на 30.04.2026
Затвор за бабаит, нападнал доктор в Кюстендил
14468
на 30.04.2026
НЕ МУ СЕ РАЗМИНА: 20 години затвор за врязалия се в автобус Виктор
26982
на 30.04.2026
Прокуратурата иска 20 години затвор за камикадзето Виктор
10914
на 30.04.2026


