ГОРЕЩО
След 7:1 идва истинската битка: Германия чака Кот д‘Ивоар в Торонто
Проф. Георги Рачев с ТОП ПРОГНОЗА специално за ПИК TV: Идват големи жеги до 35 градуса - сега е времето за море! Юли ще е... (ВИДЕО)
ПАРИТЕ НА ДЪРЖАВАТА! Николай Василев: Нямаме проблем с инфлацията
СЛЪНЧЕВО! Облаци се скупчват над планините следобед, температурата гони 29° (КАРТИ)
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицейски служители са иззели 400 гр. тротил, 17 ловни патрона, 3 капсул детонатора, 138 патрона за бойно оръжие и кутия с капси за ловни патрони.
препоръчано
Боеприпасите са открити при проведена специализирана полицейска операция на територията на РУ- Монтана на 11 февруари между 9ч и 15ч.
По време на акцията служителите на реда са проверили 5 обекта, 23 лица, които притежават оръжейни магазини и 6 лица с полицейски регистрации. Съставени са 5 протокола по чл. 65 от ЗМВР и 6 акта.
Откриха боеприпаси в дома на старец
3434
на 10.02.2016


