ГОРЕЩО
ШАШ И ПАНИКА: Голяма шубе подгони ПП, Денков кандърдисва Радев да не скача на избори
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ПОЛИТИЧЕСКА ВЪРТЕЛЕЖКА: Радев започва консултации, първи в понеделник идват ГЕРБ и ППДБ
Наркобосът Росен Стъкларя сред арестуваните при акцията срещу шефа на 5-о РУ в София
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ЕК каза има ли опасност за влизането на България в еврозоната след оставката на правителството
Крими
Измамници преметнаха 25-годишна жена от Силистра да остави 17 бона под пейка в центъра на града
13483
на 08.11.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
25-годишна жена е поредната жертва на телефонна измама в Силистра, съобщават от ОД на МВР.
препоръчано
Вчера тя получила телефонно обаждане от мъж, представящ се за полицай, който поискал съдействие за залавяне на телефонни измамници. Младата жена изпълнила указанията на мнимия служител на реда и оставила под пейка в централната част на града 17 000 лева.
По случая е образувано досъдебно производство.
Въпреки активната разяснителна кампания на Областната дирекция на МВР, започната през пролетта, само през октомври са регистрирани 9 телефонни измами. За десетте месеца на годината са извършени 35 телефонни измами, показва справка от Областната дирекция на МВР в Силистра.
ВЪРГАЛ: Седмина в ареста след междусъседско сбиване в Кърнаре
6475
преди 1 часа
Тийнейджъри с кола пребиха 16-годишен ученик в Перник
8565
преди 2 часа
Контрабанден алкохол бликна при проверка на кола край Стара Загора
9749
преди 3 часа
Мъж от Търговище е задържан за домашно насилие над съпругата си
5669
преди 4 часа


