ГОРЕЩО
Явор Куюмджиев пред ПИК TV: Идеята на Гюров за 20 евро на калпак за гориво е див предизборен популизъм (ВИДЕО)
Калин Стоянов приключи Иван Демерджиев с ТЕЗИ ПЕТ ТОЧКИ
САМО В ПИК! Георги Марков категоричен: Пеевски удари в десетката със Стефка Костадинова
ГНЕВНО НЕДОВОЛСТВО! Зърнопроизводителите готови да излязат с тракторите срещу самозванеца Христанов
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Бившият МВР министър Демерджиев заповядва арести в Кърджалийско. Дечев позорно мълчи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ново изследване на американските учени твърди, че мъжете и жените са по-склонни на изневери през топлите месеци. Оказва се, че през лятото хората са предразположени към разнообразие в интимен план, особено ако са в дълготрайна връзка.
препоръчано
Пикът на изневерите е в разгара на летния сезон, посочва американската национална асоциация за здраве. Учените свързват този факт с повечето пътешествия и по-големите изкушения за кривване от правия път, пише "Новинар".
Изследователите са убедени, че няма връзка между социално-икономическия статут на човека и изневерите. Високите доходи и доброто образование не гарантират статистически, че ще изневерите ще бъдат сведени до минимум.
Израел обяви, че е ликвидиран шефът на иранското разузнаване
7321
преди 4 часа
Русия мисли да излезе от европейските газови пазари
8707
преди 5 часа
Иран екзекутира шведски гражданин
9667
преди 5 часа


