ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
Божанков се ожали: ПП не ме искат в листите!
ЧАС ПИК
Изненада! Лили Иванова се мести да живее в Пловдив, става съседка на Калин Врачански
64362
на 30.04.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На стари години Лили Иванова реши да напусне столицата и да заживее в Пловдив, пише "Телеграф".
препоръчано
Това разкри Здравко Радоев, който е първият съпруг на Богдана Карадочева и диригент на първия оркестър, с който примата е започнала работа.
Решението на Лили да смени дома си е поради факта, че работила с много музиканти от Пловдив. Тя често пътувала до там, а пътя вече я изтощавал.
"Под тепетата" Лили Иванова ще бъде съседка на актьора Калин Врачански, който също се мести там. Артистът ще се засели в Пловдив от началото на май.
Лили Иванова: Майка ми беше силна, а сестра ми - глезена
44849
на 28.12.2012


