ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО: Дрон нахлу в българското въздушно пространство, взривен е на 100 м от границата ни с Румъния (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
КРАЙ НА ЛЕВА! Двойното обозначаване на цените на стоките спира днес
НОИ въвежда промени, свързани с личните платежни сметки – кого засяга и какво трябва да знаем
АД ПОД НЕБЕТО! Слънцето ще пече безмилостно над цялата страна - температурите ще достигнат 38 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Израелските военновъздушни сили са нанесли в петък вечерта удари по тренировъчен център на „Хамас” в района на град Хан Юнис в южната част на Ивицата Газа. Въздушните удари са в отговор на изстреляна срещу Израел ракета по-рано през петъчния ден, предаде Yedioth Ahronoth.
Атаката е първият извършен от Израел въздушен удар по територията на Ивицата Газа след края на приключилата през август мащабна военна операция „Защитно острие”.
препоръчано
Киев: Не сме изпращали преднамерено никакви средства към България
8909
преди 56 минути
Снаряд удари кораб край бреговете на Оман, избухна пожар
6076
преди 3 часа
Опозиционен депутат замери косовския премиер с яйца
5499
преди 3 часа


