ГОРЕЩО
РАЗКРИТИЕ НА ПИК! Васил Терзиев признал в разпита пред полицията, че дарил 251 000 лева на сектата от "Петрохан" по личната сметка на Ивей
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и полицията с нови разкрития по случая "Петрохан" - сектата получила 300 бона дарения през последните години (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Андрей Гюров моментално се обгради с няколко охранители на НСО - избяга позорно от въпрос за Теодора Георгиева (ВИДЕО)
СРАМ И РЕЗИЛ! Парламентът покри Янкулов и Дечев за охраната на оскандалената Теодора Георгиева
Плугчиева: Кризи, войни, а България е с правителство, което има "случаен характер, съчетан с некомпетентност"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тираджия от Молдова блъсна вчера машина за полагане на пътна маркировка и прати шофьора й в болница. Това съобщиха от полицията, цитирани от "Марица".
препоръчано
Инцидентът станал на магистрала "Марица". Там водачът на камиона Волво тръгнал да изпреварва и ударил странично маркировъчната машина. 43-годишният работник от Варна е със счупен лумбален прешлен и комоцио.
Раненият е настанен в МБАЛ-Свиленград. Животът му не е в опасност. Образувано е досъдебно производство.
Задържаха пиян турски тираджия на магистралата край Пазарджик
32848
на 20.04.2020
Шофьор на ТИР заспа зад волана, обърна се в канавка на АМ „Тракия“
20121
на 31.08.2020


