ГОРЕЩО
САМО В ПИК: Докато отломките на ПП берат срам след рехавия старт на кампанията, други грижи сполетяха Лена (СНИМКИ)
Виктор Димчев пред ПИК TV: Кампанията е тиха, защото всички гледат към сглобка след изборите (ВИДЕО)
НОВИ ТЕЖКИ СЪМНЕНИЯ: Обективни ли са от "Тренд" или Копринков, Радев и Кирил Добрев си ги напазаруваха
ЯЗЪК ЗА ШОПИНГА! Дубайската авантюра на Руди Гела му изяде процентите за влизане в следващия парламент
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски: Този служебен кабинет е срам за България!
СВЕТЪТ ДНЕС
Иран получи достъп към замразени досега свои активи в размер от 100 милиарда долара
3546
на 01.02.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иран получи достъп до преди това замразени свои банкови активи на сума от над сто милиарда долара. Те са били отблокирани в съответствие със споразумението на Техеран за ядрената му програма, предаде ТАСС.
препоръчано
Иранският вицепрезидент Мохамад Бакер Наубахт заяви, че са били размразени банкови активи, разположени в сметки в Китай, Индия, Япония, Южна Корея и Турция.
На свой ред прес-секретарят на централната банка на Иран Насер Хакими съобщи, че девет ирански банки са вече включени в системата за международни плащания „СУИФТ“.
Путин с мерки срещу спада на руската икономика
2590
преди 17 минути
НИЩО НОВО: Барел петрол отново над 100 долара
3365
преди 32 минути
Пожар изпепели историческа сграда в Рим
4481
преди 45 минути


