ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Канадката Милен Пакет стана първата северноамериканка, която прекоси Атлантическия океан в самотно плаване, пише Business Insider.
препоръчано
35-годишната канадската гребкиня е достигнала пристанище във Франция след като напусна Халифакс преди повече от 140 дни. По-малко от дузина са хората, които са прекосили Северния Атлантик с гребна лодка, само две жени са преплавали океана самостоятелно, и двете французойки.
"Това е като да изкачиш Еврест", казва Милен Пакет. "Гордея се, че издържах, че не се предадох".
ТРИКОВЕ: Как да удължим живота на батерията на смартфона си
17544
преди 12 часа
СЛЕД РЕКОРДА: Жената на Меси му се обясни в любов
36877
на 23.06.2026
ПОРЕДНИЯТ: Над 20 жени сочат с пръст популярен актьор и певец за сексуален тормоз
110791
на 11.06.2026
НЯМА КРАЙ: Нова мощна магнитна буря удря Земята
47738
на 09.06.2026


