BG EN

Кандидатката за кмет с най-атрактивнатa прическа: Обидена съм от подигравките!

Животът днес

Кандидатката за кмет с най-атрактивнатa прическа: Обидена съм от подигравките!

13485
на 03.10.2015
Кандидатката за кмет с най-атрактивнатa прическа: Обидена съм от подигравките!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Обидена съм на медиите за подигравките заради моята прическа. За последен път говоря за нея. Показах ви мои снимки и като 20-годишна, и като 5-годишна. С тази прическа съм от 45 години. И ще продължавам да съм с нея, докато изобщо имам възможност да я поддържам." Това обяви в сутрешния блок на Нова телевизия Антоанета Лазарова - кандидатът за кмет с най-атрактивна фризура за предстоящите избори.

препоръчано

Тя претендира за кмет на родното й село Гаганица. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! В парламента пак се заеха с прекрояването на Изборния кодекс в 12 без 5, играят си и на почивки (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! В парламента пак се заеха с прекрояването на Изборния кодекс в 12 без 5, играят си и на почивки (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 32
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК