ГОРЕЩО
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
ПРЕДИЗБОРНО НАПУЙЧВАНЕ: Две жени разкъсаха президентските амбиции на Андрей Гюров в ефир
Петър Витанов ИЗПРАВИ НА НОКТИ Лора Крумова за руския патриарх и посъветва мераклията Гюров: Смени пиара си! Този Тони Стораро идва малко в повече
ПЪРВО В ПИК: ГЕРБ с извънреден конгрес заради Делян Добрев и Живко Тодоров
За удобство на туристите и на бъдещите избиратели
Кметът на Гърмен Ахмед Башев подкара влак из уличките на село Огняново. По маршрута могат да се разгледат всички подобрения, направени в последните години от народния избраник. Влакчето c едно вагонче е с цвета на небето и е като играчка взета от двора на детска градина, информират регионалните издания. Машинистът, обаче е видимо сериозен и силно състредоточен в работата си. Влакът е "спечелен" по оперативна програма за развитие на селските райони и на козирката му ясно пише: "Инвестираме във вашето бъдеще". Атрактивното возило ще се ползва от туристите,посещаващи Огняново, с него ще могат да разгледат всичките забележителности, направени от кмета Ахмед Башев. Снимката е от вестник "Хроника"препоръчано


