ГОРЕЩО
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
Изпълзяването на пепелянките! Защо Кадиев мълчи за космическите сметки за ток, а дрънка глупости за Пеевски
ПЪРВО В ПИК! Борисов с призив към Илияна Йотова - ето какво поиска от президента (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Виктор Димчев шокиращо за случая "Петрохан": Това е секта, правили са оргии! Синът на Яни Микулев се е хвалил пред своя съученичка, че има богат любовник. Има и клипчета от хижата. Мъжете от ППДБ са преки участници в тези събития (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Резултатите от тестовете за COVID-19 на кмета на Кюстендил - Петър Паунов, и неговото семейство, са отрицателни, съобщиха от общината.
Ръководството на общината продължава да изпълнява ангажиментите в обичайния си ритъм. Кметът на Кюстендил Петър Паунов се беше самоизолирал заради положителен тест за коронавирус на баща му.
Поради тази причина той не присъства на последното заседание на ОбС в четвъртък. Паунов беше под карантина до днес, когато са излезли резултатите от теста. Тествано е било и цялото му семейство.
препоръчано
свързани новини
Кметът на Кюстендил е под карантина, баща му пипна COVID-19
13122
на 30.07.2020
Огнище на шарка по дребните преживни животни в Пловдивско
6585
преди 3 часа
СПЕШНА ИНСПЕКЦИЯ: Язовир "Тополница" застрашително повишава нивото си
10646
преди 3 часа
БЕЗ ПАНИКА: И язовир "Ивайловград“ прелива, започнаха изпускане
8387
преди 5 часа
Спасиха бедстваща сърна в язовир "Огоста"
8659
преди 6 часа


