КОШМАР НА МОНДИАЛА: Срути се стадион под носа на шведските национали (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стадионът, където тренират шведските национали по време на световното първенство, изведнъж се срути. По абсолютно неясни причини падна една от трибуните на арената в град Фриско, който е в непосредствена близост до Далас.
Там "Тре конур" се готвят за последния си мач от груповата фаза срещу Япония, пише "Труд".
"Не мога да повярвам какво се е случило, каза 23-годишният национал Бесфорд Зенели. - Не е имало буря или земетресение. Чух, че е паднал на неправилната страна".
Швеция се наложи да тренира на този стадион, защото новият в Далас не беше завършен до началото на Мондиала. "За щастие можем да използваме терена безпроблемно и затова не се наложи да напускаме", каза Греъм Потър, английският селекционер на Швеция.
Момчетата само казваха: "По дяволите, какво се е случило!".



