ГОРЕЩО
Злобата и посредствеността ще провалят ПП-ДБ
ПОВЕЙ НА ПРОЛЕТ: Облаци, дъжд и топло време. Температурите стигат до 14 градуса (КАРТА)
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Виктор Димчев шокиращо за случая "Петрохан": Това е секта, правили са оргии! Синът на Яни Микулев се е хвалил пред своя съученичка, че има богат любовник. Има и клипчета от хижата. Мъжете от ППДБ са преки участници в тези събития (ВИДЕО)
НОВИ РАЗКРИТИЯ: Убитите рейнджъри наредени до кучешка колиба край хижата като при ритуална екзекуция - няма следи от влачене на телата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Локомотив (Пловдив) ще остане в испанския курорт Марбея с една седмица повече от предварително планираното. По програма "смърфовете" трябваше да се приберат в България на 4 февруари, но ще бъдат на топло до 11-и.
Лошото време у нас и поканата за участие в турнир с тимове от Румъния, Швеция и Китай са наклонили везните за вземането на това решение. Вчера "черно-белите" проведоха тежко занимание, което бе част от подготовката им за контролата с украинския Днипро. Двубоят срещу участника в 1/16-финалите на Лига Европа е планиран да се играе на 28 януари от 17:00 часа. Треньор на украинския тим е Хуанде Рамос.
препоръчано
Веласкес прекроява защитата в Левски
7813
преди 12 часа
Ботев Пловдив си върна защитник
7071
преди 15 часа
Лекарят на футболните национали с награда от УЕФА
6694
преди 15 часа
Статистиката крещи: ЦСКА и Арда няма да се победят
8643
преди 18 часа


