ГОРЕЩО
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
Паун Цонев в ПИК и "Ретро": Българското здравеопазване – болните носят щастие! Директорите на болници с космически заплати да кажат „мерси“ на Иван Костов
МЪЛНИЯ! Осъдиха окончателно Асен Василев след 4-годишна битка
Животът днес
МВнР: Няма данни български граждани да са в екипажите на атакуваните в Оманския залив танкери
9697
на 13.06.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
По информация на посолствата на България в Иран и Катар няма данни за български граждани, които да са част от екипажите на двата танкера, атакувани в Оманския залив. Всички членове на екипажите са били евакуирани, има данни за един леко пострадал.
препоръчано
Дипломатическата мисия на България в Техеран, както и посолството ни в Доха, акредитирано и за Оман, са в контакт с местните власти по случая. При необходимост българските граждани могат да потърсят съдействие в посолството ни в Иран – на тел. +98 21 88 77 56 62 и в посолството ни в Катар – на телефон +974 44 12 00 23.
35 ГОДИНИ БЕЗ РЕМОНТ: Разпоредиха спешна проверка на ИСУЛ
5778
преди 34 минути
11 нарушения по българското Черноморие за седмица
8880
преди 3 часа
ПРАЗНИК: Почитаме светец, хранел бедни и сираци, лекувал болни
21886
преди 4 часа


