BG EN

Михайлович предложи облог на Манчини в полза на бежанците

Световен футбол

Михайлович предложи облог на Манчини в полза на бежанците

2423
на 12.09.2015
Михайлович предложи облог на Манчини в полза на бежанците
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Треньорът на Милан Синиша Михайлович е предложил облог на колегата си от Интер Роберто Манчини - който от двамата загуби ломбардското дерби в неделя, да отдели някаква сума за благотворителност в полза на бежанците. "Когато се разпадаше Югославия, сам бях свидетел на това, как семейството ми беше принудено да се спасява с бягство.

препоръчано

На тях им провървя - намериха се роднини, които имаха възможност да ги приютят и да споделят с тях дома си. Не смятам да споря за причините за наплива от бежанци или за политическата ситуация в Европа. Знам, че в Милано има благотворителни организации, които помагат на бежанците.

Треньорът, който успее да спечели дербито на Милано, предлагам да направи дарение в полза на такава организация. Ако мачът завърши наравно, да го направим и двамата", оферира Михайлович. Според италианските медии Манчини е приел предложението. Ломбардското дерби ще се играе утре от 21:45 ч. българско време.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 13
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК