BG EN

Москва: ЕС шантажира Белград

ЕС

Москва: ЕС шантажира Белград

4805
на 20.11.2014
Москва: ЕС шантажира Белград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ръководителят на комитета на Държавната дума на Русия по международните въпроси Алексей Пушков е уверен, че ЕС шантажира Белград, защото се опитва да накара Сърбия да се присъедини към решението за въвеждане на санкции срещу Русия, предаде ТАСС.

препоръчано

„В момента Европейският съюз се опитва да направи така, че Сърбия, която не е държава членка на ЕС, да се присъедини към искането за санкции. Фактически Сърбия е шантажирана - или ще се присъедини към решението за санкциите срещу Русия, или няма да бъде разглеждана като страна, която има шанса да се присъедини към ЕС”, заяви Пушков.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА! Занулиха Божо Косичката и ДБ: Вие сте като тефлонов тиган - нищо не ви се лепи, защото имате медиен комфорт ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА! Занулиха Божо Косичката и ДБ: Вие сте като тефлонов тиган - нищо не ви се лепи, защото имате медиен комфорт
ново
Днес: 108
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК