BG EN

Москва не смята за необходимо да се намали световният добив на петрол

Европа

Москва не смята за необходимо да се намали световният добив на петрол

3938
на 23.05.2015
Москва не смята за необходимо да се намали световният добив на петрол
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Русия не смята за необходимо да се намали световният добив на петрол в текущата ситуация, заяви руският министър на енергетиката Александър Новак, предаде РИА Новости,п цитирана от "Фокус".

препоръчано

„В момента не виждаме целесъобразност от намаляването на добивите на петрол. Смятам, че ако те се запазят на нивото, което бяха миналата година, при същите цени, то това ще бъде добър стимул за увеличаването на търсенето и предлагането. Търсенето така или иначе ще се увеличи, поради балансирания пазар. Поради това няма необходимост от намаляване на добивите на петрол“, заяви Новак.

свързани новини
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! Кирил Петков пак седна на подсъдимата скамейка - разкри какви са ги вършили снощи с Асен Василев (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Кирил Петков пак седна на подсъдимата скамейка - разкри какви са ги вършили снощи с Асен Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК