BG EN

Набират доброволци за председателството ни на ЕС

Политика

Набират доброволци за председателството ни на ЕС

12462
на 04.09.2017
Набират доброволци за председателството ни на ЕС
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министерството за българското председателство на Съвета на ЕС обяви кампания за набиране на доброволци, които да помагат при отделните събития у нас през първата половина на 2018 г. Документи ще се приемат до 10 октомври на адрес [email protected], като одобрените ще бъдат поканени след това и на интервю. 

препоръчано

Сред изискванията са кандидатите да са студенти със завършен поне 2-ри курс или млади хора с придобито вече висше образование или с практически опит в доброволчеството. Трябва да владеят и английски, френски или немски език на ниво минимум B2.

„Като доброволци за председателството вие първи ще установявате контакт с пристигащите гости и международни делегации в страната ни, ще имате ключова роля за формирането на първите впечатления за България като домакин, ще бъдете „лицето“ на Българското председателство и ще допринасяте за положителния образ на България“, приканва в обявата си ресорното министерство. Избраните за доброволци ще могат след това да помагат при придружаването на делегациите на високо ниво у нас, при дейността на пресцентъра, както и при работата на информационните бюра.

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (НА ЖИВО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (НА ЖИВО)
ново
Днес: 54
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК