ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Йордан Цонев похвали Спецов за "Лукойл": Дано сега управляващите да не ви сменят, защото имат този навик (ВИДЕО)
БОМБА В ПИК: Мастита схема за стотици милиони в автосектора ни под носа на данъчни и служби
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Имаме горива за 90 дни, доставките за "Лукойл“ гарантирани до края на март
ТОТАЛЕН ШОК! Васко Терзиев снима клипчета и подскача неадекватно, докато София тъне в боклук и разруха (ВИДЕО)
Сарафов на посещение в най-голямата прокуратура в страната (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Граничният пункт „Илинден-Ексохи“ на границата с Гърция отваря след като това беше договорено от министъра на транспорта Георги Тодоров и посланик Димитрис Хронопулос.
препоръчано
Срещата с гръцкия посланик е част от поредицата инициативи на служебния министър на транспорта за облекчаване на трафика по границите със съседните на България държави.
Гърция отваря и два нови пункта със Северна Македония, което също ще допринесе за намаляване на трафика през Кулата-Промахон.
На Кулата- Промахон вероятно ще има още две входни и още едно изходно платно.
Очакванията са до началото на следващата седмица преминаването през границата с Гърция да се нормализира.
свързани новини
Отварят ГКПП "Илинден - Ексохи" за леки автомобили от 1 юли
4351
на 26.06.2021
Протестиращи искат незабавното отваряне на ГКПП „Илинден” - „Ексохи”
10825
на 24.06.2021
Гръцкото разузнаване активира операция „Пустинен скорпион“
5208
преди 31 минути
14 мигранти се удавиха край бреговете на Турция
10306
преди 18 часа
САЩ евакуират персонал от консулството в турския град Адана заради риск
13154
преди 19 часа
Горивата в Гърция рязко поскъпнаха
11903
на 08.03.2026


