ГОРЕЩО
Ето го кемпера, в който намериха мъртви Ивайло Калушев и двамата младежи (СНИМКА)
Идеален подарък за „Св. Валентин“ от Vivacom: Специални онлайн отстъпки за сгъваемите смартфони на Samsung
Пет неща, които можем да правим в Кортина д'Ампецо (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР пуснаха ШОКИРАЩИ КЛИПОВЕ от охранителни камери - Ивайло Калушев не е убиецът на тримата в хижа "Петрохан" (ВИДЕО)
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пожар горя вчера на територията на село Балик, община Тервел, съобщават от Областната дирекция на МВР. Сигнал за произшествието е получен в 14.20 часа. Изпратените екипи на Районната противопожарна служба в Тервел са гасили огъня до 19.30 часа. Унищожени са 100 бали фураж. Причина за пожара е небрежност при боравене с открит огън, допълват от дирекцията.
препоръчано
Полицията в Дулово търси собственика на изгубени пари
6769
преди 2 часа
Коли закъсаха по пътя към курорта Пампорово
15650
преди 6 часа
Смениха началниците на Районните управления в Кърджали и Ардино
17317
преди 8 часа


