ГОРЕЩО
Известен адвокат ПОКАЗА откровените глупости за бройката на протестиращите и как Манол Пейков, Асен Василев и Белобрадова трансформират геометрията
БЪРЗИ МИСЛИ ЗА ПРОТЕСТА: 50% концерт и 50% митинг. Който сее ветрове, жъне бури и прокуратури
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов проговори: Настоях за оставката днес, за да не ни заличат. Утре ще е първа точка в парламента. Няма да има никакво преформатиране (ВИДЕО)
Последни седмици за изгодна продажба на земя!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Няма жертви и разрушения от силното земетресение във Вранча. Огнището на труса, който е с магнитуд 5,6 по Рихтер, било на 100 километра дълбочина. Според сеизмолози, точно по тази причина няма разрушения и жертви.
препоръчано
Както ПИК съобщи, епицентърът на земетресението е във Вранча. Тя е най-сеизмичният район в Румъния. Още се помни разрушителното земетресение през 1977 г. 1500 души в Румъния загинаха тогава. В България то също бе силно усетено. Свищов пострада най-много. Там загинаха 121 души.
свързани новини
Епицентърът на силното земетресение, което стресна България, е във Вранча
70606
на 24.09.2016
ИЗВЪНРЕДНО! Земетресение разтресе България
270147
на 24.09.2016
Силен трус 6,1 по Рихтер разбуди България
64667
на 24.09.2016


