BG EN

Обама наложи вето върху закона за построяването на газопровод, хиляди остават без работа

ЧАС ПИК

Обама наложи вето върху закона за построяването на газопровод, хиляди остават без работа

4181
на 24.02.2015
Обама наложи вето върху закона за построяването на газопровод, хиляди остават без работа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на САЩ Барак Обама наложи вето върху закон за строежа на газопровода „Кийстоун“, като по този начин изпълни заплахата си да отхвърли предложения от републиканците проект за създаването на работни места, който обаче си спечели критиките на еколозите, че допринася за климатичните промени, пише вестник USA Today, пише "Фокус".

препоръчано

„Приемам много сериозно правото на президента да налага вето“, посочи по този повод Обама.
Това е третото вето на Обама досега, но изглежда е и първото от серия бъдещи президентски инициативи в противоборството с контролирания от републиканците конгрес в последните две години от мандата на Обама.

свързани новини
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Диана Дамянова ШАМАРОСА Гюров за издънката му в Брюксел: Как е възможно да кажеш, че решението на парламента е незаконно?! Седя, чета и не мога да повярвам Диана Дамянова ШАМАРОСА Гюров за издънката му в Брюксел: Как е възможно да кажеш, че решението на парламента е незаконно?! Седя, чета и не мога да повярвам
ново
Днес: 82
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК