ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Взето е решение и е пусната заповед за обявяването на бедствено положение в община Белоградчик. Това каза Борис Николов, кмет на общината, информира "Фокус".
препоръчано
„Бедственото положение е обявено за територията на цялата община. Заповедта е до второ нареждане. Положението ще остане такова, докато ЧЕЗ отстранят проблемите по електропроводната мрежа. Също така е необходимо да се почисти общината”, заяви Николов.
По думите му, обледени дървета падат по пътищата постоянно. Има няколко сформирани групи, които обикалят общината и почистват. „Необходимо е да почистим пътищата и да ги опесъчим, но най-важното е ЧЕЗ да отстранят проблемите и да пуснат тока”, обясни Борис Николов.
35 ГОДИНИ БЕЗ РЕМОНТ: Разпоредиха спешна проверка на ИСУЛ
17032
преди 3 часа
11 нарушения по българското Черноморие за седмица
10114
преди 6 часа
ПРАЗНИК: Почитаме светец, хранел бедни и сираци, лекувал болни
27968
преди 6 часа


