ГОРЕЩО
Шкварек го разобличи: Иво Мирчев направи открит плонж в няколко студиа към новия скут, в който копнее да скочи
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ШАШ И ПАНИКА: Голямо шубе подгони ПП, Денков кандърдисва Радев да не скача на избори
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
БЕЗ ПАНИКА: Спират 6-и блок на АЕЦ "Козлодуй" за отстраняване на дефект
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Данъкът върху лихвите по депозитите остава осем процента. Това решиха депутатите на второ четене при гласуване на промените в закона за ДДС. Менда Стоянова стана и поиска прегласуване, като призова народните представители да не мислят само с лявата половина на главите си, защото освен разходи, трябвало да има и приходи в бюджета.
препоръчано
Това обаче като че ли имаше обратен ефект и трима по-малко гласуваха „за“ увеличаване на данъка на 10%.
176 общо гласуваха. От тях 77 бяха „за“, 95 - „против“, а четирима бяха „въздържал се“.


