ГОРЕЩО
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът Румен Радев е готов със състава на новия служебен кабинет, стана ясно от думите му днес. Имената на министрите ще станат ясни утре.
препоръчано
Днес държавният глава присъства на откриването на учебната година в Основно училище „Христо Смирненски“ в Пазарджик. Той с неохота коментира политическите въпроси, настоявайки, че днес е 15 септември и е празник.
Радев обаче вметна, че оценката за работата на 46-ото Народно събрания ще я дадат избирателите на предстоящите избори.
На 16 септември, четвъртък, държавният глава ще назначи служебно правителство и ще разпусне Народното събрание.


