ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трагичните инциденти с футболисти в Белгия продължават. Няколко дни след кончината на Грегори Мертенс от местния Локерен, почина и Тим Никот от четвъртодивизионния Вилрайк Беершот.
Младият футболист си отиде от този свят на 23-годишна възраст. Той получи сърдечен арест в петък и след двудневна битка за живота му, лекарите обявиха, че днес е починал.
От клуба му отдадоха последна почит на страницата си в Туитър. От там стана ясно, че погребението ще е утре, а всички в клуба са в траур.
"Днес Вилрайк Беершот е в траур. За съжаление, след дълга битка за живота си, Тим Никот почина. Ние сме със семейството му и ги призоваваме да са силни в този трагичен момент. Никога не ще останеш сам, Тим", написаха в Туитър от клуба./gong.bg


