ГОРЕЩО
Ясно е кога ще е делото за оставката на Радев в Конституционния съд
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
Николай Попов позна: Експертът по делото “Сияна” Станимир Карапетков позорно избяга от съда
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
КРУПЕН ОБИР! Голяма сума изчезна мистериозно от апартамент на бизнесмен в Банско
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Треньорът на Пари Сен Жермен Унай Емери няма да може да разчита на трима свои футболисти в днешния мач срещу Лудогорец в Париж, съобщава пресслужбата на клуба.
препоръчано
В срещата няма да вземат участие контузените Хавиер Пасторе и Адриен Рабио, както и наказаният Марко Верати.
Френският клуб вече си гарантира място в плейофите на Шампионската лига, но се бори за първата позиция в група А. Лудогорец и Базел спорят за третото място, което дава право на участие в Лига Европа. Базел посреща днес Арсенал.
свързани новини
Гръцка съдийска бригада ще ръководи мача Пари Сен Жермен – Лудогорец
10419
на 04.12.2016
Мачовете по телевизията днес
11028
на 20.01.2013
Играч на "Левски" скочи на Лудогорец
26994
на 04.12.2016


