ГОРЕЩО
Президентът Йотова с ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ за новия служебен премиер, разкри какво си е казала на 4 очи с кандидатите
НА ЧЕТИРИ ОЧИ: Сашо Диков притисна Денков за Лена, Киро и Божанков
Георги Марков с РАЗБИВАЩ коментар за КАСТИНГА при Йотова: Ако се спре на Мария Филипова, тя ще бъде най-красивият премиер в Европа за всички времена. Ще има почивка да я разгледат - истинска икона
СНЕГЪТ НИ ЗАТРУПВА! Вятър донася студ, виелици и навявания, температурите замръзват под нулата (КАРТИ)
НЕ ИМ Е ЗА СЕФТЕ: Човекът на ПП Андрей Гюров ЗАБЪРКА ПРАВНА БЪРКОТИЯ. Защо още не е подал оставката си от БНБ?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пожарникари гасят пламнал "Мерцедес" в центъра на Бургас, предава Флагман.бг. Леката кола избухнала в пламъци вероятно заради повреда в електрическата инсталация.
Автомобилът е бил паркиран на ул. „Поп Георги“. Огнеборците не смеят да отворят капака на двигателя, за да не стане по-зле. Не става въпрос за умишлен палеж, твърдят свидетели.
препоръчано
Разследват инцидент с работник, паднал от скеле
9207
преди 2 часа
Жена почина след тежък инцидент на пешеходна пътека
19356
преди 3 часа
Тежка катастрофа блокира пътя София - Самоков
17804
преди 22 часа


