ГОРЕЩО
ОТСЕГА ГИ ОПЛЮХА: "Интелектуалната мощ" на ППДБ не успя да намери читав кандидат и им спускат Гюро. Каква драма, някой ще плаче в съблекалнята!
ОЩЕ ВЪПРОСИ СЛЕД АКЦИЯТА ЗА "КАЛАШНИЦИТЕ": Има ли данни лица от криминалния контингент да са използвани като информатори на полицията?
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Добрев официално напусна политиката (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
ВОЙНА В ДСБ: Битката за лидерския пост става все по-ожесточена
КРЪВ НА ПЪТЯ! Зверска катастрофа нощес край Сопот, има загинал
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицейска акция срещу купуването на гласове се проведе в ромската махала в Кюстендил. Няколко къщи в кв. Изток са били претърсени, а обитателите им отведени в ареста снощи. Късно вечерта част от арестуваните са пуснати на свобода, а петима от задържаните остават в ареста за 24 часа.
препоръчано
По информация на bTV става дума за представители на ромския клан Гольовците, регистрирани в полицията с богато криминално досие. В домовете им са намерени значителни суми пари. Акцията е била с цел превенция на търговия с гласове.
Все още няма официално потвърждение от МВР за случая.


