ГОРЕЩО
МРЪН-МРЪН: Божо Косичката оглуша за незаконния избор на Гюров за премиер. Опорките на ППДБ къртят!
ЮРУШ НА ИЗБОРИТЕ! Нинова наля ботокса, тури гланца и хукна да набира точки за незабележимата си партия. Пътьом нахока кабинета на Гюров
ТАКТИЧЕСКИ ПРОВАЛ: Ген. Атанасов призна ГОЛЯМАТА ГРЕШКА на ППДБ
САМО В ПИК! Георги Марков: Заради соросоидите Йотова се инати и си реже клона, на който седи. Трябва да уволни Гюров!
Сабаленка гони “Sunshine Double” срещу любимката на Америка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Панихида ще бъде отслужена символично днес пред парламента заради 40-ия ден от началото на протестите. Вече е дошъл и свещеник, който пристигнал сред среща с наши сънародници в Босилеград.
препоръчано
Протестиращите донесоха жито и свещи, както се полага на един помен. Има и ковчег, в който ще бъдат погребани символично всички партии.
Около двайсетина са протестиращите в момента. След малко те се отправят към Военния клуб, където ще има среща на граждани с заместник-председателя на Европейската комисия Вивиан Рединг.


