ГОРЕЩО
Една година от изчезването на "Наглите": Йожи, Културиста и Релето попълват списъка на издирваните с жълта бюлетина на Интерпол
АСТРОЛОГ С ПРОГНОЗА: Изборите са от ясни по-ясни. Звездите показват достоен съперник на Йотова, но не и победител
Карлос Контрера: Вместо да храчат гневно и злобно, ППДБ да се замислят защо управляваните от тях София и Варна не спечелиха домакинството на "Евровизия"
Унгария изгражда дънна преграда в Дунав, за да поддържа работата на АЕЦ „Пакш“
Политологът Любомир Стефанов отписа Борисов за президент: Неуважително е и ГЕРБ, и ППДБ да крият кандидатите си до последно
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Замбия Едгар Лунгу припадна докато председателстваше празненствата за Денят на жената в столицата Лукаса, само почти два месеца след като пое поста от почналия си предшественик, предаде AFP, цитирани от "Фокус".
препоръчано
Лунгу е откаран във военна болница, а по-късно от президентството съобщиха, че държавният глава е лекуван от малария и няма причини за безпокойство.
„Чувствам се много по-добре и ми казаха, че съм преуморен и трябва да си почина. Няма причини за притеснение“, заявява Лунгу, цитиран в изявлението.
свързани новини
Новият президент на Замбия положи клетва
4181
на 25.01.2015
Почина пилотът на хеликоптера, разбил се днес в Източна Германия
8750
преди 4 часа


