BG EN

ПЪРВО В ПИК: Борисов се срещна с Борис Джонсън и отсече: Осъждаме расистките прояви

ЕС

ПЪРВО В ПИК: Борисов се срещна с Борис Джонсън и отсече: Осъждаме расистките прояви

38034
на 17.10.2019
ПЪРВО В ПИК: Борисов се срещна с Борис Джонсън и отсече: Осъждаме расистките прояви
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Премиерът Бойко Борисов, който е на двудневно посещение в Брюксел на заседание на ЕК, се срещна с британския си колега Борис Джонсън. 

препоръчано

Срещата между двамата идва на фона на обтегнатите отношения между София и Лондон заради расисткия скандал, който се разигра в понеделник на стадион "Васил Левски" по време на футболната среща между България и Англия.

"Отношенията ни с Великобритания са приятелски и са на много високо ниво. Двамата с британския премиер категорично осъдихме расистките прояви. Борис Джонсън има най-добри чувства към нашата страна и както самият той каза, е първият британски министър-председател с българско име", написа Борисов във Фейсбук.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на Промяната беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО) СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
ново
Днес: 119
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК