BG EN

Разкриха наркооранжерия в село до Своге - задържан е македонец, издирван от Интерпол

Крими

Разкриха наркооранжерия в село до Своге - задържан е македонец, издирван от Интерпол

12444
на 31.03.2026
Разкриха наркооранжерия в село до Своге - задържан е македонец, издирван от Интерпол
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мястото е оборудвано с напоителни и климатични системи, пригодени за сушене и обработка на марихуаната
Наркооранжерия бе отрита при полицейска операция на 28 март след неколкомесечно разследване. Граничните полицаи са извършили проверка на имот в село Луково, общ. Своге. В две помещения те са установили високотехнологично наркопроизводство с 96 растения марихуана. Мястото е оборудвано с напоителни и климатични системи, пригодени за сушене и обработка на наркокултурата, съобщиха от полицията.

препоръчано

На адреса са задържани трима мъже, единият от тях е 32-годишен гражданин на Република Северна Македония.

Граничните полицаи са установили, че чуждият гражданин е обявен за издирване от Интерпол – Скопие, за престъпления, свързани с наркотични вещества, с мярка арест с цел екстрадиция. На адреса е намерена и неистинска българска лична карта, която вероятно се ползва от него.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Полицията и прокуратурата с НОВИ подробности за операцията срещу имотната мафия Полицията и прокуратурата с НОВИ подробности за операцията срещу имотната мафия
ново
Днес: 85
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК