ГОРЕЩО
Опасна катастрофа между два трамвая в София (ВИДЕО)
"Прогресивна България" номинира бивш служебен министър за подуправител на НЗОК
ПОТРЕС! 19-годишна шофьорка шокира полицаите - вижте как дрифти из София (ВИДЕО)
Избраха Мариан Маринов за шеф на Следствието
Изненадващо писмо в НС - омбудсманът не иска да има нищо общо с процедурата по предсрочното освобождаване на главния прокурор
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Роднини на 6-годишния Марин, който изчезна след потопа във Варна, блокираха Аспаруховия мост във Варна, предаде БГНЕС.
Те заявиха, че няма да се махнат от там, докато детето не бъде намерено. Искат среща с кмета на града и с президента. Полицията отстрани от пътя близките на изчезналото момче, въпреки това опашката от автомобили на Аспаруховия мост е около 2 км. Моторизирани екипи на полицията следят за нормализирането на движението.
БГНЕС припомня, че 6-годишният Марин изчезна на 19 юни вечерта, когато приливна вълна от 2-3 метра заля кв. "Аспарухово" във Варна. Загинаха 12 души от Варна. В Добрич загина един човек след наводненията.
препоръчано
Опасна катастрофа между два трамвая в София (ВИДЕО)
3324
преди 8 минути
ПОТРЕС! 19-годишна шофьорка шокира полицаите - вижте как дрифти из София (ВИДЕО)
15096
преди 43 минути
Избраха Мариан Маринов за шеф на Следствието
18713
преди 1 часа
ПАЛЕЖЪТ: Пироманът от Скопие си признал престъплението
13169
преди 2 часа


