ГОРЕЩО
ВАЖНО! От "Прогресивна България" обявиха кога най-рано може да имаме нов главен прокурор (ВИДЕО)
ПИК TV! Радев събра министри, регулаторни органи, синдикати и работодатели заради цените (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Слави Василев разкри как точно е искал да въведе ред с медийните въпроси в парламента (ВИДЕО)
ПЪРВИ ПОДРОБНОСТИ за спецакцията в София срещу имотните измами - арестуван е известен крими герой
ГОРЕЩО В ПИК TV! ДПС за борбата с цените: Обществото очаква реални мерки, българските граждани искат сигурност и предвидимост (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Премиерът Росен Желязков участва в неформална среща по покана на министър-председателя на Италия Джорджа Мелони, федералния канцлер на Германия Фридрих Мерц и премиера на Белгия Барт Де Вевер. Форматът предшестваше днешното заседание на Европейския съвет.
препоръчано
Разговорът бе посветен на интеграцията на единния пазар, опростяването на бюрократичните процеси в ЕС, търговската политика, сигурността на външните граници на ЕС. Премиерът Желязков дискутира с колегите си и подготовката на програмата за конкурентоспособността на Европейския съюз.




Малко голове в мача между Ботев Враца и Монтана
6980
преди 5 часа
Танц със страха - Септември и Спартак (Варна) в битка за оцеляване
9286
преди 6 часа


