ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Борислав Цеков с ТОП АНАЛИЗ: Разликата между Румен Радев и Илияна Йотова е от земята до небето. Досега нямахме президент (ВИДЕО)
РАЗКРИТ! Радев нарочно избрал момента кога да хвърли оставка - ето как използвал президентството до последно за играта си
МЪЛНИЯ! Полицай с шокиращи разкрития по време на делото срещу Кирил Петков - ето как му разпоредили да арестува незаконно Бойко Борисов и да му сложи белезници (СНИМКА)
Мальовица е най-достъпният зимен курорт в България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Русия възнамерява да създаде индустриален парк в Египет, в който редица ключови местни компании да организират сглобяване на продуктите си, съобщи руският заместник-министър на промишлеността и търговията Георгий Калманов, цитиран от вестник „Известия“.
препоръчано
Става дума за предприятия от машиностроенето, а именно клонове за сглобяване на GAZ, UAZ, КамАЗ и АвтоВАЗ.
„Ние планираме, а вече и работим, за създаването на руска индустриална зона, в която да се локализира производството на руски продукти с достъп до Египетския пазар и други пазари в Африка. Преди всичко там ще се сглобява транспортна техника, която ще отговаря на търсенето на местните пазари“, заяви Калманов.
свързани новини
Градим "Балкански клъстер" между София и Ниш
10716
на 11.08.2015
Бурята в САЩ: Най-малко 30 загинали, токови аварии и хаос в транспорта
3984
преди 51 минути
Без социални мрежи за деца във Франция
5494
преди 3 часа
Тръмп: Иран е готов да сключи споразумение
8031
преди 3 часа


