ГОРЕЩО
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Изцепките на Костадин и Петър Петров минаха всякакви граници! Хамид Хамид гневно: Това е недопустимо (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руският премиер Дмитрий Медведев подписа постановление на правителството, с което разрешава на държавната компания "Роснефтегаз" да продаде 19,5% от акциите си на цени, които да не са по-ниски от пазарните, предаде БГНЕС, позовавайки се на Би Би Си.
препоръчано
Приватизацията на такава част от "Роснефт" беше анонсирана още през 2013 г. с цел попълване на бюджета. По думите на министъра на финансите на Русия Антон Силуанов за 2015 г. е планирана приватизацията на 19,5% от акциите на компанията, която може да донесе на бюджета 423 млрд. рубли /8 млрд. долара/. При приватизиране на 19,5 % от акциите държавният дял в "Роснефт" ще намалее от 65,9% на 50% плюс една акция.
Словения премахна временния граничен контрол с Хърватия и Унгария
3672
преди 1 часа
САЩ с нови санкции срещу Куба
4902
преди 2 часа


