ГОРЕЩО
Слави проговори след оставката на кабинета, обърна се специално към Ивайло Мирчев: Ние, чалгарите, сме като котките – имаме по 9 живота. Аз моите още не съм ги изразходил
ПЪРВИ ПОДРОБНОСТИ за ареста на шефа на 5-то РУ! Пламен Максимов и колегите му са заподозрени в схема, свързана с наркотрафик
Топлофикация Русе е най-модерната в България
ГОРЕЩО! Живко Тодоров с тежки въпроси към депутатите: Отговорете, защото потърпевши ще бъдат всички граждани
Проф. Георги Рачев: Сняг в обозримото бъдеще няма. Децата ще трябва да изкарат една кафява Коледа
Европа
Руснак се крил 4 години в землянка, за да не плаща издръжка на бившата си и децата
7172
на 22.03.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руснак от град Киров се крил в саморъчно изкопана землянка в изоставен имот в продължение на 4 години. Мъжът живял по този начин, за да не плаща издръжка на бившата си съпругата за двете им деца.
препоръчано
Властите издирвали длъжника - натрупал борч над 1,5 милиона рубли за издръжката на сина и дъщеря си, от 2013 година. За да се издържа, той събирал и предавал вторични суровини, опитвал се и да спести за гараж.
Мъжът е задържан.
Австрия прие закон, забраняващ носенето на забрадки в училище
13763
преди 15 часа
Синът на Берлускони призова за нови лица във „Форца Италия“
11841
преди 15 часа
Марк Рюте ПРЕДУПРЕЖДАВА: До 5 години НАТО е следващата мишена на Русия
12853
преди 16 часа
В Украйна разкриха корупция за 2,4 млн. долара във военен договор
13275
преди 16 часа


