ГОРЕЩО
Евгений Михайлов гневно: Само ДПС ли доби смелост да се противопостави на идеята за закриването на Комисията по досиетата?
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
Журналист с призив към ГЕРБ, ПП, ДБ и "Синя България": Последвайте позицията на ДПС за Комисията за досиетата! Времето е разделно
ГЪРМИ ГОЛЯМ СКАНДАЛ! Заместник на Терзиев прави нагласена обществена поръчка - купуваме на безбожни цени убити от каране автобуси от Виена
Бащата на Трифонова от „Хелс Китчън“ в ПИК и "Ретро": Дъщеря ми и Събков да си сърбат попарата!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
47-годишен руски гражданин се е удавил в морето край Несебър, съобщават от ОДМВР - Бургас. Инцидентът е станал около 21,10 часа.
препоръчано
В Районно управление - Несебър е получено съобщение за инцидент в района на плажа пред х-л "Аморе бийч" в к-с "Елените", при който се удавил 47-годишен руски гражданин. Тялото му е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" при УМБАЛ – Бургас.
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
36582
преди 7 часа
НОВ СЛУЧАЙ! Още един камион разкъса мантинела и се разби в кола
90543
преди 15 часа


