ГОРЕЩО
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ: Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
ШИШКОВ ВДИГНА РЪЦЕ за незаконния град край Варна: Историята е много оцапана
НАПРЕЖЕНИЕ: Синдикатите готвят реакция, ако видят това конкретно предложение в бюджета
НЕВИННИ ЖЕРТВИ: Излезлият преди 10 дни от пандиза циганин заклал като агнета Юлиян и Дани (СНИМКИ)
ЗЛОВЕЩО! Потресаващи подробности за кървавата касапница в Угърчин
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българките Стефани Стоева и Габриела Стоева спечелиха титлата на двойки жени на международния турнир по бадминтон в испанската столица Мадрид с награден фонд 15 хиляди долара.
препоръчано
Двете сестри победиха без проблеми на финала рускините Олга Морозова и Анастасия Червякова с 21:16, 21:11 за 36 минути. Така България завърши надпреварата с три отличия.
Вчера на сингъл Петя Неделчева и Линда Зечири спечелиха бронзови медали.
Спортал
Сестри Стоеви триумфираха с титлата в Турция
5197
на 21.12.2014
Сестри Стоеви триумфираха с титлата в Глазгоу
5074
на 23.11.2014


