BG EN

СЗО с аларма: Делта вариантът на COVID-19 ще доминира в света през следващите месеци

Азия

СЗО с аларма: Делта вариантът на COVID-19 ще доминира в света през следващите месеци

5221
на 24.07.2021
СЗО с аларма: Делта вариантът на COVID-19 ще доминира в света през следващите месеци
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Делта вариантът на Covid-19 ще доминира в света през следващите месеци, заявиха в съвместно съобщение Европейският център за профилактика и контрол на заболяванията и СЗО.

препоръчано

Те са обезпокоени и от факта, че наскоро е станало известно и за появата на варианта "Делта плюс", предава БНР.

От СЗО за пореден път подчертават, че ваксинацията остава основният инструмент в борбата срещу COVID-19, като целта на организацията е до септември 2022 година да бъде ваксинирано 70% от населението във всяка държава.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК