BG EN

Син щурм! Играчите на Топчо не се предават (футболна драма на "Герена")

Футбол

Син щурм! Играчите на Топчо не се предават (футболна драма на "Герена")

18382
на 26.10.2016
Син щурм! Играчите на Топчо не се предават (футболна драма на Герена)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Играчите на Елин Топузаков не се предават. "Сините" осъществяват щурм към вратата на Черно море и преднината на гостите вече е заличена. Гол на Адениджи в 63-тата минута и попадение на Пиргов в 79-та минута.

препоръчано

Така "Левски" и Черно море към момента играят при резултат 2:2 в среща от осминафиналите за Купата. А мачът влиза в продължения.

Интересен сблъсък на терена между футболистите и съперничество при треньорите - Топузаков срещу Георги Иванов.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК