ГОРЕЩО
РАДОСТ ЗА ГЪБАРИТЕ! Влажно е, вятър подава слънцето свенливо зад облаците (КАРТИ)
КОПАЯТ ДЪНОТО! Цяла партийна организация на БСП напуска "Позитано" на Зарков (ДОКУМЕНТ)
ПУКНАТИНАТА СТАНА ПРОПАСТ: Мирчев смачкан в bTV след удара на Василев - Манол Пейков като Хубавата Елена ли взриви коалицията?
Петър Витанов РАЗКРИ предлагал ли се е Асен Василев за финансов министър. Ето кои ще са първите стъпки на новия кабинет
Огнено дерби в Лондон
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Има много голям интерес към България. Имаме два пъти повече туристи от миналата година, но сега зимният сезон е още по-щастлив, тъй като ще бъдат възстановени полетите с Великобритания и Русия, където има още по-голям интерес. България остава конкурентна. Това коментира в "Денят започва" по БНТ Румен Драганов, директор на Института по оценки и анализи на туризма.
препоръчано
По думите му, очаква се увеличение на цените с 11-13%.
Туристът избира дестинация, която му харесва, на базата цена-качество, категоричен е експертът.
Ние помолихме да се съобщава в данните за заразени процентът на ваксинирани. 95% от ваксинираните нямат никакъв проблем, проблемът е в останалите.
свързани новини
Румен Драганов: Трябва да се премахнат всякакви ограничения за пътуване
9699
на 18.05.2021
Румен Драганов: Българският туризъм стои стабилно
11565
на 30.11.2020
Президентът Йотова с важна визита в арменската столица Ереван
1812
преди 7 минути
Смяната на гуми поскъпна с 10 процента, народът мина на всесезонни
14969
преди 10 часа
Замразената храна във фризера не е вечна
17606
преди 14 часа


