ГОРЕЩО
Желязков подари на Урсула фон дер Лайен българските евромоенти и обеща България да бъде...
Диана Дамянова с култово предложение: Мирчев да иде да се сбие с комисията, която решава за охраната на Пеевски
Колтуклиева: "Протестът успя!" Така ли? Давате ли си сметка какво всъщност се случи
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Пеевски изпълни обещанието си - прати писмо до шефа на НСО и комисията, която решава за охраната му (ДОКУМЕНТ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Британските училища ще следят за ученици, които имат връзки с членове на радикални организации, след като премиерът Дейвид Камерън обяви, че страната е изправена пред "поколенческа борба" с тероризма, пише вестник The Times.
Тази стъпка е първата вълна на това, което британският министър-председател нарече "пълноспектърен" отговор на екстремизма в училищата, университетите и затворите. Камерън обеща да "поеме радикалния разказ, който трови младите умове".
препоръчано
Великобритания увеличава наказанието за терористи
3729
на 10.01.2014


