BG EN

Специалният представител на ООН за Сирия ще се присъедини към преговорите във Виена

ЕС

Специалният представител на ООН за Сирия ще се присъедини към преговорите във Виена

2421
на 29.10.2015
Специалният представител на ООН за Сирия ще се присъедини към преговорите във Виена
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Специалният представител на ООН за Сирия Стефан де Мистура ще се присъедини в петък към преговорите във Виена за разрешаване на конфликта в близкоизточната държава, съобщава РИА Новости, цитирана от Фокус.

препоръчано

Новата среща на външите министри на Русия, САЩ, Саудитска Арабия и Турция ще започне днес в австрийската столица. В петък към виенската „четворка“ ще се присъединят представители на редица страни, които ще се опитат да дадат своя принос за нормализация на ситуацията в Сирия. Сред тях ще бъдат Египет, Иран, Ирак, Ливан и Катар. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 87
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК