ГОРЕЩО
Градски шик - Модерните дамски кецове, без които не можем този сезон
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски: Аз ще бъда най-отпред и ще ви водя! ДПС ще следва мисията си - това са хората! (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Георги Марков ЕМОЦИОНАЛНО от Будапеща: Правят конституционна анти-Орбан поправка
ОПТИМИСТИЧНА ТЕОРИЯ! Процедурата по свръхдефицит може да е бърза, ако кабинетът "Радев" направи...
ЛИБЕРАЛЕН ГЬОНСУРАТЛЪК: Божанков разобличи двойния аршин на ПП по ЛГБТИ пропагандата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицейски патрул вчера е хванал шофьор с 2,06 промила, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Търговище.
препоръчано
В Районното управление в града е образувано бързо производство срещу 36-годишния правоспособен водач Д.Д. от Игнатиево, община Аксаково.
Мъжът управлявал лек автомобил “Рено Лагуна” с варненска регистрация по пътя София-Варна, когато бил спрян за проверка от полицаи близо до Търговище.
Униформените подложили на тест с дрегер водача. Апаратът отчел, че Д.Д. е седнал зад волана с 2,06 промила. Шофьорът е отказал кръвна проба за химическо изследване и е задържан в РУ-Търговище./topnovini.bg
Пиян шофьор си спретна гонка с ченгетата
4374
на 02.04.2015


